Žaluzie Benešov bambusové žaluzie, tel. 602 850 924

Bambusové žaluzie jsou jedním z nejnovějších prvků na trhu stínění. Bambus je travina, jejíž neobyčejné vlastnosti a vzhled se daří zúročit při výrobě nábytku i podlah, a nejnověji i při výrobě žaluzií. Vysoký obsah křemíku zaručuje pružnost a neobyčejnou tvrdost. Sám materiál napovídá, že tyto žaluzie je možno použít i ve vlhkostně a teplotně nestabilních avšak větraných prostorách (wc, koupelny, zimní zahrady).

Provedení

Žaluzie jsou vhodné k montáži na všechny druhy oken i pro interiérovou instalaci. Lamely nabízíme v šířích 25 mm a 50 mm. Objednatelné boční vedení v silonové struně může žaluzii fixovat i k výklopným rámům. Ovládání žaluzií řetízkem nebo tyčkou a šňůrou je jednoduché, velmi sympaticky identifikovatelné a absolutně neporuchové. Komponenty jsou vybírány s maximálním důrazem na jejich dlouhou životnost a skvělou funkčnost.

Bambusová žaluzie - ovládání řetízek

Ovládání řetízek

  • Typ EURO 25
  • Typ COMFORT 25
  • Typ COMFORT 50
Bambusová žaluzie - ovládání tyčka

Ovládání šňůra a tyčka

  • Typ ISO 25
  • Typ ELEGANT 25
  • Typ ELEGANT 50

Materiál

Bambusová žaluzie - vhodná do koupelny

Lamela pro výrobu žaluzií je tenká (tenčí než podobná použitá pro výrobu žaluzií dřevěných), lehká, neuvěřitelně pružná, přitom tvrdá a odolná. Nejde o masiv. Lamela je spojena lepením - ve smyslu spárovky. Tímto lepením je docíleno maximální tvarové stálosti. Lamela se nekroutí, neprohýbá, apod. Změny tvaru v závislosti na změně vlhkosti (ponořením do vody) jsou všemi směry pod hodnotu 1,9 % (délka 0,11 %).

Barvy

Bambusová žaluzie - vzorník

Bambus nesaje běžná mořidla užívaná pro standardní dřeviny. čtyřnásobné válcované lakování s dvojitou povrchovou „anti UV“ úpravou zaručují dlouhodobou stálobarevnost.

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.